Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Bedroom Glengarry 6/Drawer Dresser & Mirror is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | N-GG18D |
| Type | Chests and Dressers |
| Category | Bedroom |
| Collection | Glengarry |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Glengarry 6 Deep Drawer Dresser |
| Height | 34-3/4" |
| Width | 64-7/8" |
| Depth | 19" |