Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Glengarry Sideboard is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-GG400B |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Glengarry |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Glengarry Sideboard w/Bump Out & 4/Wood Doors & 4/Dwrs & 1/Wood Halfshelf |
| Height | 38" |
| Width | 73" |
| Depth | 19" |