Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Bedroom Glengarry Hiboy Chest is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | N-GG15 |
| Type | Chests and Dressers |
| Category | Bedroom |
| Collection | Glengarry |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Glengarry 5 Drawer Hiboy Chest |
| Height | 46-1/2" |
| Width | 35" |
| Depth | 19" |