Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Jude Sofa - Special Order is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U045501 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Featuring a modern silhouette, the Jude Sofa brings comfort to spaces with plush cushions and perfectly angled armrests. |
| Height | 34" |
| Width | 86" |
| Depth | 38" |
| Dimensions Details | Frame Height: 31" |
| Features |
|