Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Dining Room Laguna Sideboard is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-LA420 |
| Type | Cabinets |
| Category | Dining Room |
| Collection | Laguna |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Laguna Sideboard with 2/Wood Doors on Outside & 3/Drawers in Middle & 2/Wood Adjust Shelves |
| Height | 34" |
| Width | 63-3/4" |
| Depth | 18" |