Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Bedside Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 833A355 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Escape-Coastal Living Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Showcasing two storage drawers and ample surface space for lighting, décor and other necessities, the Escape Bedside Table offers a sweet serenity to spaces while still remaining wonderfully practical. |
| Height | 30" |
| Width | 26" |
| Depth | 19" |
| Finish | Boardwalk |