Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Double Sofa Bed is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2855 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Modern with clean lines this sofa is all about the options. Sofa is offered in four different lengths to support the needs of your space. Also available as a double and queen sofa bed. |
| Height | 36" |
| Depth | 38" |
| Length | 70" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 21" |
| Arm Height | 25" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather - Style 3855 . |
| Features |
|
| Pillow |
|