Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Queen Bed is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2404 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Tight back sofa with curved arms is great for small spaces as it is available in a 77†Condo size. Also offered a double or queen sofa bed. Canadian made quality. |
| Height | 36" |
| Depth | 35" |
| Length | 84" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 23" |
| Arm Height | 25" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather - Style 3404 . |
| Features |
|
| Pillow |
|