Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Queen Sofa Bed is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 3705 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Queen Bed sofa set has streamline, clean, modern look. Available as a Sofa, Loveseat, Chair or as a Queen Sofa Bed. May ways to customize this sofa set to suit your personal home needs. Made by a Canadian manufacturer focused on quality. |
| Height | 36" |
| Depth | 35" |
| Length | 84" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 23" |
| Arm Height | 26" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in fabric - Style 2705 . |
| Features |
|