Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Living Room Electra Chairside Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-EL2412G |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Electra |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Electra Chairside Table with Glass Top and Glass Shelf |
| Height | 24" |
| Width | 12" |
| Depth | 24" |