Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Handstone Entertainment Electra Open HDTV Unit is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | P-ELHD48X |
| Type | TV Console |
| Category | Entertainment |
| Collection | Electra |
| Brand | Handstone |
| Product Description | Electra Open HDTV Unit with Glass Shelf |
| Height | 26-1/2" |
| Width | 48-1/4" |
| Depth | 18" |