Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Elevation Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U195G350 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Tranquility - Miranda Kerr Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Bursting with depth and texture, the Elevation Nightstand provides the perfect artistic punctuation to bedsides while still offering function in the form of three spacious drawers and built-in outlets. |
| Height | 29" |
| Width | 32" |
| Depth | 18" |
| Features |
|