Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Paris Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U195C355 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Tranquility - Miranda Kerr Home |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Elevate bedsides with the imaginative Paris Nightstand, a stylish twist on a retro look featuring two drawers, white marble tops and a lavish white sycamore finish. |
| Height | 29" |
| Width | 30" |
| Depth | 18" |
| Features |
|