Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Huston Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 643350 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Huston Nightstand is a perfectly sized bedside accent, showcasing one enclosed top drawer, a lower open display area, and a calming Quartz finish. |
| Height | 24" |
| Width | 34" |
| Depth | 18" |
| Features |
|
| Finish | Quartz |