Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Lyra Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U365A350 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Lyra Nightstand features a unique blend of textures with its one drawer and lower open shelf, wrapped in a gray hair-on-hide finish. This intriguing fusion is highlighted by distinctive acrylic and polished nickel accents, creating a piece that stands out for its sophisticated material interplay and modern flair. |
| Height | 28" |
| Width | 28" |
| Depth | 18" |
| Features |
|