Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Presley Nightstand is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301350 |
| Type | Nightstands |
| Category | Bedroom |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Presley Nightstand offers a touch of understated luxury with its two spacious drawers finished in a soft Rolling Fog, complemented by the textured sophistication of faux linen texture drawer fronts. |
| Height | 30" |
| Width | 32" |
| Depth | 17" |
| Features |
|