Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sofas is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 3A3 Alessandra Connections |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Multi-functional transitional frame, offering a wide range of options to meet your home’s needs. The 2A sectional has a semi-attached back with a box seat. |
| Height | 19" |
| Depth | 24" |
| Length | 32" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 25" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in fabric - Style 2A3 ; Sectional - Style Alessandra Connections 2A3 / 3A3 . |
| Features |
|