Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Canyon Chest is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U400A050 |
| Type | Chests and Dressers |
| Category | Bedroom |
| Collection | Griffith Park |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Canyon Chest offers ample storage and a touch of modern rusticity. Its medium-hued Canyon finish and metal ring pulls create a warm and inviting aesthetic. The six larger drawers provide generous storage space, while the two smaller drawers are perfect for finer accessories. |
| Height | 48" |
| Width | 67" |
| Depth | 19" |
| Features |
|