Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Griffith Park Console is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U400816 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Griffith Park |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Griffith Park Console is a stunning blend of natural and industrial elements. Its slender Gray Tavertine stone top, with its subtly chipped edges, contrasts elegantly with the intricate, oval-shaped, oil-rubbed bronze metal base. This captivating piece is a true work of art, sure to be a focal point in any room. |
| Height | 34" |
| Width | 60" |
| Depth | 16" |
| Features |
|