Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Canyon Console Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U400A823 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Griffith Park |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Canyon Console Table is a sleek and stylish piece that adds a touch of modern elegance to any space. Its clean lines and warm wood finish create a timeless appeal, while the angled design adds a touch of visual interest. |
| Height | 30" |
| Width | 76" |
| Depth | 18" |