Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Dining Room Canyon Side Chair is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U400A626 |
| Type | Chairs |
| Category | Dining Room |
| Collection | Griffith Park |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Canyon Side Chair is a stunning example of modern design. Its Danish cord back and fabric seat offer a unique blend of textures and comfort. The wooden frame adds a touch of natural warmth, making this chair a captivating addition to any dining room or living room. |
| Height | 37" |
| Width | 21" |
| Depth | 23" |
| Features |
|
| Fabric | Asbury Oyster |