Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Canyon Post Bed Queen is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U400A280B |
| Type | Beds |
| Category | Bedroom |
| Collection | Griffith Park |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Canyon-finished frame provides a sturdy foundation, while the intricately woven Danish Cord headboard and footboard add a touch of organic texture and visual interest. This bed is a stunning centerpiece for any bedroom, offering both style and comfort. |
| Height | 58" |
| Width | 65" |
| Depth | 88" |