Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Griffith Park Cocktail Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U400810 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Griffith Park |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Griffith Park Cocktail Table is a stunning centerpiece that combines the beauty of natural stone with the elegance of metal. The Gray Tavertine stone top, with its subtly chipped edges, adds a touch of rustic charm, while the oil-rubbed bronze metal base creates a sophisticated and modern look. |
| Height | 18" |
| Width | 56" |
| Depth | 32" |
| Features |
|