Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Griffith Park End Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U400815 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Griffith Park |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Griffith Park End Table is a striking blend of natural and industrial elements. Its Gray Tavertine stone top, with its subtly chipped edges, adds a touch of rustic charm. The base, an elegant hourglass shape crafted from oil-rubbed bronze metal, creates a sophisticated and modern look. |
| Height | 24" |
| Width | 24" |
| Depth | 26" |
| Features |
|