Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2900 |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Modern comfort and options is what you will get with this sectional. Wide arms, deep seating and classic clean lines. Available with power recline, double sofa bed, storage drawer or larger storage chaise. So many options you can’t go wrong with this winning Canadian built sectional. |
| Height | 38" |
| Depth | 38" |
| Length | 85" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 29" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather style 3900 . |
| Features |
|
| Pillow |
|