Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2453 |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Height | 33" |
| Depth | 53" |
| Length | 53" |
| Seat Height | 17" |
| Seat Depth | 27" |
| Arm Height | 26" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Features |
|
| Pillow |
|