Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2702 |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Sectional with its clean modern lines, extra-large pillows, low profile and wide arms is a designer’s dream. Sink into its premium high-resiliency 2lb super soft foam core and feel the difference of quality Canadian workmanship. |
| Height | 36" |
| Depth | 44" |
| Length | 89" |
| Seat Height | 17" |
| Seat Depth | 25" |
| Arm Height | 23" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available as a Sofa Suite - Style 2702 . |
| Features |
|
| Pillow |
|