Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2541 |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Sectional offers the best of both worlds- chic with minimalist styling. Durable Canadian upholstery, designed to withstand everyday use. Many configurations available to fit your home needs. |
| Height | 19" |
| Depth | 21" |
| Length | 28" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 21" |
| Arm Height | 27" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available as a stationary sofa, Style 2541 Available in a recliner Style M2541P |
| Features |
|
| Pillow |
|