Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2786 |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | A sectional with room for the whole family. This beautiful sectional with Semi-attached back and box seating comes with power reclining options and drawers for storage. A great addition for any family room. Available in Leather. |
| Height | 18" |
| Depth | 23" |
| Length | 23" |
| Seat Height | 18" |
| Seat Depth | 23" |
| Arm Height | 24" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Additional Information | Available in leather - Style 3786 ; Sofa Suite - Style 2786 / 3786 . |
| Features |
|
| Pillow |
|