Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 2006 |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Transitional Sectional with many configurations to meet your home’s needs. With your option of nail studs along arm facing. A great fit for any home. |
| Height | 38" |
| Depth | 40" |
| Length | 84" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 21" |
| Arm Height | 27" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Features |
|
| Pillow |
|