Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 7760 Bay Street |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Product Description | Our Bay Street Sectional offers a cozy and stylish option for any family or living space. With high arms and corner bolster pillows accompanied by our 8-gauge, no-sag sinuous spring construction this is a sectional you can just sink into. Proudly Canadian made. A modular and easy to transport in all spaces of the home. |
| Height | 36" |
| Depth | 63" |
| Length | 38" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 22" |
| Arm Height | 29" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Features |
|
| Pillow |
|