Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Dining Room Cooper Side Chair is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | 643732 |
| Type | Chairs |
| Category | Dining Room |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | A bronze finished base, distinguished seat design, and a subtly welted back come together to create the Cooper Side Chair, a stylish dining room accent. |
| Height | 34" |
| Width | 20" |
| Depth | 25" |
| Features |
|