Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Dining Room Meadow Dining Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U365C657 |
| Type | Tables |
| Category | Dining Room |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Meadow Dining Table presents a beautifully circular form, crowned with an exquisite White Travertine surface. The base is intricately textured, giving the table a distinguished presence that enhances any dining area with an aura of graceful affluence. |
| Height | 30" |
| Width | 54" |
| Depth | 54" |
| Features |
|