Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Sable Console Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U470823 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Sable Console Table adds a touch of understated grandeur to any space. Its deep, charcoal Sable finish enhances the clean lines and open design, creating a visually appealing and functional piece. |
| Height | 32" |
| Width | 74" |
| Depth | 20" |
| Features |
|