Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Sienna Martini Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U365817 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Sienna Martini Table stands as a testament to modern elegance, featuring a sculptural White Plaster base that contrasts beautifully with its sleek, cast Aluminum top. This piece is the epitome of chic functionality, offering a stylish surface for beverages or enhancing a space with its sophisticated aesthetic charm. |
| Height | 21" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Features |
|