Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Decor-Rest Living Room Sectionals is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | Oliver |
| Type | Sectionals |
| Category | Living Room |
| Brand | Decor-Rest |
| Country of Origin | Made In Italy |
| Height | 37" |
| Depth | 39" |
| Length | 69" |
| Dimensions Details | Available Pieces & Dimensions:
|
| Features |
|