Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Asher Round End Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U365805 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Asher Round End Table epitomizes succinct, edgy coolness with its cast aluminum construction and a graphite finish. Its design is highlighted by textural vertical ridging, which not only draws the eye but also enhances the table's visual appeal, adding depth and intrigue to contemporary spaces. |
| Height | 21" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Features |
|
| Finish | Graphite |