Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Marilyn End Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U365822 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Marilyn End Table embodies boldness and drama with its round form and White Satin Bronze finish. Its deep hues exude confidence, crafting a piece that complements a serious modern aesthetic with a touch of elegant intensity. This table's striking presence makes it a focal point in any contemporary setting. |
| Height | 22" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Features |
|