Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Boer Accent Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301802 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Compact and versatile, the Boer Accent Table is a gem for any setting, featuring a sleek stone top and a lustrous metal finish that together craft a piece as functional as it is stylish, perfect for a variety of spaces. |
| Height | 24" |
| Width | 18" |
| Depth | 12" |
| Features |
|