Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Foxglove Console Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301B803 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Foxglove Console Table captivates with its distinctive series of legs, each adorned with artistically placed globes, offering a striking visual dance of modernity and whimsy. Finished in the enigmatic Dusk tone, this piece adds an element of avant-garde elegance to any space it inhabits. |
| Height | 32" |
| Width | 68" |
| Depth | 16" |
| Features |
|