Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Silva Bed Queen is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301310B |
| Type | Beds |
| Category | Bedroom |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | Finished in the serene Rolling Fog hue, the Silva Bed features clean linear lines and subtle curved details, creating an elegant retreat that melds contemporary structure with gentle grace. |
| Height | 64" |
| Width | 64" |
| Depth | 95" |
| Features |
|