Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Madden Sideboard is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301678 |
| Type | Cabinets |
| Category | Living Room |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Madden Sideboard, presented in the tranquil Rolling Fog finish, is a masterclass in craftsmanship, its exterior adorned with meticulous carvings inspired by geometric precision and clean lines, making it an exquisite storage solution that commands attention. |
| Height | 38" |
| Width | 76" |
| Depth | 19" |
| Features |
|