Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Coalesce Panel Bed Queen is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301210B |
| Type | Beds |
| Category | Bedroom |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Coalesce Panel Bed showcases a chic, slightly scalloped frame paired with plush upholstery, presenting a luxurious yet inviting centerpiece for the bedroom. |
| Height | 66" |
| Width | 64" |
| Depth | 87" |
| Features |
|
| Fabric | Asbury Oyster |