Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Halen Cocktail Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301A820 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Halen Cocktail Table, finished in the distinguished Ravenwood, showcases chic refinement with an inset stone top, offering a slender, yet impactful silhouette that anchors the living space with contemporary grace. |
| Height | 18" |
| Width | 46" |
| Depth | 46" |
| Features |
|