Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Olsen Mirror is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U30102M |
| Type | Mirrors |
| Category | Bedroom |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | A sleek, oval silhouette framed in a dark slate metal, the Olsen Mirror captures the essence of transitional design, merging a modern aesthetic with classical elegance. |
| Height | 42" |
| Width | 13" |
| Depth | 1" |