Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Bedroom Coalesce Wardrobe is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301160 |
| Type | Cabinets |
| Category | Bedroom |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Coalesce Wardrobe is a masterful embodiment of storage and style, featuring regal, linear detailing that enhances its exterior. Inside, two interior shelves and six tray drawers represent just a few of the many thoughtful storage features designed to accommodate a range of wardrobe essentials with ease and elegance. |
| Height | 84" |
| Width | 48" |
| Depth | 20" |
| Features |
|