Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Floyd End Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301811 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Floyd End Table presents a study in minimalistic elegance with its sturdy stone top and four sleek metal legs, offering a refined and practical addition to any living space with its clean lines and enduring sophistication. |
| Height | 25" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Features |
|