Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Coalesce End Table is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U301817 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Collection | Coalesce |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Coalesce End Table, in a circular design, radiates elegance in a Rolling Fog finish, complemented by subtle metal hardware. This piece offers a timeless aesthetic that beautifully encapsulates the essence of modern luxury. |
| Height | 25" |
| Width | 26" |
| Depth | 26" |
| Features |
|