Available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON
The Universal Furniture Living Room Sable Display Cabinet is available at Cozy Living Inc. in Pickering, ON. Please request information here or call our store to verify availability.
Talk to a Design Specialist Today!
| SKU | U470675 |
| Type | Cabinets |
| Category | Living Room |
| Collection | Modern |
| Brand | Universal Furniture |
| Product Description | The Sable Display Cabinet adds a touch of timeless elegance to any living space. Its rich Sable finish enhances the classic design, while the glass doors offer a glimpse of displayed treasures, making it a captivating focal point. |
| Height | 84" |
| Width | 42" |
| Depth | 20" |
| Features |
|